| Alisia345 a întrebat:

Pot rămâne însărcinată daca a ejaculat pe el in cantitate foarte mica eu aveam chiloți și m-am așezat fix unde avea sperma, mi-e frica că poate a ajuns pe buze și poate pot fi însărcinată, după ce m-am așezat pe el am fost la baie și am urinat. Sunt șanse de a rămâne însarcinata?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu sunt șanse deloc, stai linistită.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| gogugogugogu a răspuns:

Nu.

| Ka0ru a răspuns:

Nu se poate ramane insarcinata asa, stai linistita, dar informeaza-te mai bine in legatura cu sistemul reproducator ca sa stai fara griji pe viitor.
Numai bine!

| Alisia345 explică (pentru Ka0ru):

Ok, mulțumesc mult. Apropo. Incercat să mă documentez și nu am găsit aproape nimic asemănător...

| PaulCos a răspuns:

Doar daca chiloteii tai erau asortati cu rujul.