| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut sex neprotejat si nu am ejaculat in ea mi-am sters penisul bine bine cand ma introdus-o iar si fata s-a dus la baie si a urinat am sanse sa aud ca ramane insarcinata? si Escapell nu vrea sa mai ia..deci cat % am sanse sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| AkexD a răspuns:

Date eronate pe peste tot.
Lichidul primordial,cel care apare înaintea spermei propriu-zise,nu conține spermatozoizi. Totuși,acesta devine o pacoste,in momentul in care ejaculezi in afară, iar apoi continui fără să urinezi.
De ce? Pentru că, canalul care conduce sperma, respectiv urina, este unul și acelasi..mai precis,este comun,la barbați.
La fete,e mai dificil, mictiunea după contact nu are nicio valoare, întrucât "canalele" sunt diferite.
Unde o penetrezi tu, e orificiul vaginal, pe unde mictioneaza e uretra.
Succese! Sper sa nu devii tătic.
S-auzim de bine!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sansele sunt minime daca nu era in perioada fertila

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Inainte sa apara sperma,e acel lichid, care contine spermatozoizi.
E destul de riscant!
Ar trebui sa mai asteptati cateva zile, apoi sa faca un test de sarcina, dar sa-l repete in zile diferite. Uneori mai mint si ele, apoi o sa va convingeti singuri.
Sunt sanse sa fie si insarcinata.
Data viitoare sa fiti mai prudenti!

| anonim_4396 explică (pentru NoSmile):

Cateva zile, serios? poate cateva saptamani. fetele astea nu sunt chiar asa rapide fabrici de copii, functioneaza mai greu.
in 2-3 sapt se poate face un test de sarcina corect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine urina pe fata ta, sigur nu ramanea insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa afli si tu pe unde fac fetele pipi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

100% moshulane

| Ichnat a răspuns:

Numai prostii faceti!

| Raul5765578 a răspuns:

Nu