| anonim_4396 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca dupa 2 zile de la menstruatie am avut contact sexual si nu neam protejat. e pentru prima data cand o fac neprotejat.raspundeti-mi! plz

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Mai, voi intelegeti gresit chestia, Nu de la contactul sexual puteti ramane insarcinate. Contactul sexual e una, si ce-a ejaculata e o parte din sex. Nici cum nu poti ramane insarcinata, daca el nu si-a pus pata. De la sex maxim orgasm poti avea, nu sa ramai insarcinata.

| unknow91 a răspuns:

Depinde.daca baiatul a avut grija si nu a ejaculat in vaginul tau, nu prea ai de ce sa iti faci griji.
Dar cel mai bine ar fi pentru tine sa te duci sa iti iei un test de sarcina si sa te convigi singura, dar parerea mea e ca nu ar trebui sa iti faci griji daca baiatul nu a ejaculat in vaginul tau.
Numai bine

| Alexandrapitika a răspuns:

Nu poti ramane normal, dar si chestia asta depinde de la corp la corp vezi tu! iti zic pentru ca cunosc un caz si la fel a facut a 2a zi dupa si a ramas! in general nu poti ramane dar nha... Bafta