| Xdude123 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca eu ii fac lui sex oral?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lipsa educatiei sexuale de acasa si din scoala, ma ingrozeste.

Tu pe unde crezi ca se nasc si ies copii din burta mamei, pe gura?
Ia mai gandeste-te?
Ori ii aduce barza?

| Mayhem666 a răspuns:

Asta e ca si cum ai intreba "Pot sa imi satisfac foamea daca imi bag mancarea prin vagin?" sau "Oare e posibil ca sa nasc prin gura?"

| Dismally a răspuns:

Nu, nu poti ramane insarcinata.

| ShaOfHatred a răspuns:

Da. Rămâi gravidă în gură

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti ramane, daca mai e unul care te joaca pe la spate in timp ce ii faci altuia ce ai zis tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sperma se duce pe stomac la vagin si ramai gravida. Nu te juca!

| Willis a răspuns:

Poți să faci oral la un oraș întreg. Să și termine la tine în gură.
De rămas gravidă, nu ai să vezi.
Gravidă rămâi dacă se termină la tine în piz_ă.
Și atunci dacă ești sănătoasă clinic, fără răceli sau alte minuni.
Poate pricepi o dată pentru totdeauna.

| gogugogugogu a răspuns:

Nu dar nu iti bate joc de tine facand asta.

| Vasile2003 a răspuns:

Încă o întrebare care reprezintă încă un argument pro pentru "Educație sexuală" în scoli ...Nu,nu vei rămâne însărcinată dacă îi vei face sex oral partenerului tău, poate în cel mai rău caz vei lua vreo boala cu transmitere sexuală de care nu ti-a spus ...Actul prin care poți rămâne însărcinată constă în introducerea penisului în vagin și ejacularea ulterioară în interiorul vaginului. Succes și ti-ar prinde bine să te documentezi înainte să faci anumite lucruri

| Dragos1727 a răspuns:

Da,cica exista riscul sa faci tripleti sau gemeni!

| adcov a răspuns:

Sigur rămâi însărcinată, deoarece mama proștilor e întotdeauna gravidă și tu ești mama perfectă, după cât se vede.