| i.love.me a întrebat:

Daca am facut sex oral pot ramane insarcinata?sad

63 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu poti ramane insarcinata. Insarcinata poti ramane numai daca sperma ajunge cumva in vaginul tau, adica daca partenerul ejaculeaza in vagin sau in imediata lui apropiere (pe vulva).

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu, mami, nu!

| Malvina24 a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti faci probleme! nu ai ramas! e ok nu ramai facand sex oral! insa ai grija in general! si voi cei care raspundeti in prostie la intrebari mai bine nu va mai deschideti calculatorul! nu are rost sa mintiti sau sa vb degeaba! nu da atentie rautaciosilor!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata daca faci sex oral, draga mea.
ramai insarcinata doar in urma unui contact sexual neprotejat. si iti dau un sfat: pune mana pe o carte de anatomie si lasa sexul ca te-a prostit de tot se vede laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stai linistitawinking
Nu ai ramas insarcinatabig grin Este imposibilwinking

| Arthur a răspuns:

Daca ai facut-o in trei e posibil.

| madalicious a răspuns:

Esti chiar.rolling on the floor Da poti ramane insarcinata. Si cu furtunul de la dus! Si cu periuta de dinti! Te-ai prins?!

| Pho3nix a răspuns:

Esti insarcinata...ai sa ai copii colgate.
Te-a dezvirginat in gura.

| Cryssy a răspuns:

Nu. Nu ramai insarcinata. Stai linistita. Dar am un sfat. straight face Informeaza-te si tu inainte de a face ceva. Presupun ca ti-ai inceput viata sexuala de curand. Dar am niste intrebari la care nu trebuie sa imi raspunzi mie, ci sa iti raspunzi tie. Tu esti sigura ca te-ai informat cum trebuie inainte? Stii care sunt riscurile? Stii ce boli pot aparea? Stii exact cum poti sa te protejezi impotriva acestor boli? Imi pare rau daca te-am suparat cu acest raspuns. Dar. incerc sa te faci sa te gandesti mai bine, macar de acum inainte.

| tarziu a răspuns:

Daca ai stomacul perforat sigur ramai gravida!

| Sara2 a răspuns:

Stai linistita ca nu esti insarcinata

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

@alecs ştim cum stă treaba pe aici pe site.Crede'mă că cei care au răspuns la mişto la întrebare sunt oameni care intră zilnic e site.Deja ştim care sunt întrebări la care merita să răspunzi şi întrebeări care sunt puse ca să ieşi în evidenţă. E clar că această întrebare a fost pusă pentru a ieşi în evidenţă. Domnişorică @i.love.me... or what you love whistling. Fii serioasă şi nu mai pune întrebări stupide că nu o să impresionezi pe nimeni.Sau ce faceţi concurenţă care întrebare are mai multe răspunsuri.Stai liniştită ca de atras atenţia ai atras'o dar nu în sensul bun...schimbă'ţi nick'ul ca dacă nu te ţin eu minte

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu vei ramane insarcinata niciodata daca faci sex oral.

| adi4ever a răspuns:

Da poti ramanelaughing cand iti va iesi copilu 1 picior va iesi prin gura alt piciorpe cur mainile prin tate capul prin ochi si corpul prin ****laughinglaughing

| Ana_6509 a răspuns:

Tot tu pusesesi o intrebare gen,, m-am masturbat, pot sa raman insarcinata?" care e similara cu asta.Nu draga mea atat timp cat nu faci sex, si acela neprotejat, nu poti ramane insarcinata. Un sfat simplu de la mine: nu mai fa prostii daca nu stii despre ce e vorba si care sunt urmarile!

| Ana a răspuns:

Cu siguranta straight face vezi ca iese copilu' pe gura laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Seline a răspuns:

Daaa... fa-ti repede un test

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Te stiam mai '. ce e cu intrebare astahappy, Ori e la ''misto ''ori.ma rog NU ramai insarcinata!

| Paris a răspuns:

DA! Logic! Si vezi ca exista un mare risc sa faci cateva 10 copilasi o data! Este cea mai periculoasa sarcina, cea din sex oral! De ce nu te-ai protejat? Offffffff rolling on the floor

| NoNameToday a răspuns:

Tu ai cumva 7 ani? Poate ca si o copila de 7 ani ar stii.Ma rog.oh go on

| pendula a răspuns:

Ai 12 ani cumva? Ce e cu intrebarea asta? LOL...

| myrazvy a răspuns:

Wow normal ca da, ce nu ti s-a umflat maseaua pana acum?
Daca totusi nu ramai gravida, incearca data viitoare sa sugi 3 p*le de odata, poate reusesti

| Psycho a răspuns:

Da alecs.ai dreptate.site-ul asta e facut sa ajuti oameni.NU sa promoveze prostia. raised eyebrows peste intrebarile evidente sau logice sa zicem sa trecem cumva cumva. dar de intrebarile de genul asteia cum naiba sa nu faci pe tine? cat de prost trebuie sa fii sa pui o asemenea intrebare? pe bune acum. straight face uneori am impresia ca aici e concurs:cine pune cea mai stupida si penibila intrebare.si vad ca e intrecere, nu gluma.asa mare e premiul?

| RobYnRobYn a răspuns:

Draga mea, in urma unui sex oral nu poti ramene insarcinata, in nici un caz! Doar in urma unui act sexual normal, in perioada de ovulatie care are loc intre a 14-16 -a zi de ciclu.Ca expert in sexologie iti pot spune ca ar fi bine sa mergi sa consulti un cabinet de planning familial pentru a obtine raspunsurile cele mai calificate cu privire la contraceptie si riscuri de transmitere a bolilor sexuale si a evitarii sarcinilor nedorite! Bafta in viata!

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Am auzit intrebarea asta de milioane de ori, incat imi vine sa radlaughing... fetelor voi nu ganditi atunci cand puneti o intrebare?

| myha a răspuns:

Lool?laughing
atunci bebele pe unde o sa iti iasa? prin gura?laughing

| pelu a răspuns:

Nu ai cum happy Stai flex. respira adanc daca nu cumva ai vrut sa tragi o gluma

| vampirika a răspuns:

Da. Daca faceai doar 'sex' iti zic eu ca nu ramaneai :]]

LoL!

| zatz a răspuns:

Incerci sa fi amuzanta cu intrebarea asta?laughing)
ce legatura are gura cu p?