| rihanna_6975 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca partenerul meu si-a dat drumu pe mine. Iar eu am atins cu mana si fara sa-mi dau seama am bagat mana inauntru. insa nu foarte mult pentru ca imi dadusem seama imediat dupa aia, m itrodus cam jumatate din deget, ar aveam sperma pe el. Mentionez ca inainte cu o zi imi trecuse menstruatia

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Un anumit grad de risc exista intotdeauna! Nu pot sa inteleg de ce ti-a venit sas faci asa ceva! Sa speram ca scapi de data asta!

| Азбука a răspuns:

Ce scarbooos! Bleah!
Ai atatea posibilitati sa te informezi... dar se pare ca preferi sa spui asemenea scarbosenii, decat sa citesti cate ceva care sa-ti fie de folos...

| Sperman a răspuns:

Da poti.

| GuessWho_8607 a răspuns:

Ti-ai bagat mana inauntru, fara sa-ti dai seama? hmmm, normal ca sunt sanse...(mari)

| membrugirl2010 a răspuns:

Normal ca poti ramane insarcinata, poate chiar ai ramas!
NU INTELEG DE CE NU FOLOSITI PREZERVATIVI, sunteti cumva inapoiati?!?

| GoguSteriade a răspuns:

La o zi dupa ciclul menstrual riscurile sunt minime. Nu mai recomandati voi gratuit pastila de a doua zi ca nici n-aveti idee ce efecte adverse are. Nu e aspirina, sa o iei cand te taie capul.

Stai linistita si data viitoare pune-l sa ejaculeze in prezervativ, pe sanii tai sau in gura.

| danieladana a răspuns:

Cam da pentru ca spermatozoizii sunt foarte rapizi e de ajuns ca ai introdus jumatate de deget avand mai mult sau mai putin sperma. mai bine fa un test de sarcina. daca tocmai ce iti trecuse menstruatia acum mi-am amintit scuze. sanse 99% sa nu ramai pentru ca ovulul e distrus sa zicem asa... pentru ca l-ai eliminat. dar se produc altele dai peste 4 zile cam asa...

| victorrdg a răspuns:

Parerea mea este knu desi sa spune ca da...sunt baiat dar am patit s eu la fel cu prietena mea dar pentru siguranta a luat pastila d a doua zi

| Alinabumbonica a răspuns:

Mereu exista un careva risc, ar trebui sa fii si tu mai atenta si prietenul tau...)

| muffin_2665 a răspuns:

Nu