| anonim_4396 a întrebat:

Sâmbătă ziua i-am băgat mâna prietenului meu in pantaloni și am atins cu degetul un lichid, nu știu dacă era sperma sau lichid prejeculator, după câteva ore am plecat acasă, afara fiind frig și după câteva ore, 2 cred, mi-am băgat mâna la mine. Tin sa menționez ca nu am introdus degetul înăuntru, doar am atins, la baza și sus. Sunt virgina, eram in a doua zi după terminarea ciclulu și am făcut mai multe lucruri pana sa mă ating. Exista șansa sa fiu însărcinată? Știu ca nu am ținut cont de igiena.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea de a mai fi ramas ceva urme pe deget = 0 (ZERO)
Probabilitatea de formare a sarcinii in a 5-6 zi a ciclului = 2-3 % insa doar in cazul in care SPERMA autentica este ejaculata IN vagin.
Starea de asa considerata''virginitate'' reprezentata de existenta himenului dupa conceptia celor incorect informati, adica starea de ''pasarica'' inca NEDEFLORATA, NU reprezinta o piedica sau o bariera de nepatruns pentru eventualii spermatozoizi care ar putea ajunge prin intermediul spermei intre labii in zona vulvo-vaginala in zilele PERIOADEI FERTILE a ciclului menstrual.
In situatia prezentata se poate exclude in proportie de peste 99, 9% orice posibilitate de a se forma o sarcina. Sanatate!

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Multimesc mult! M am calmat și acum pot sa dorm liniștita rolling on the floor) de duminica seara nu am mai dormit crezând ca voi rămâne gravida.

| BrianSpilner a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca iti place sa te joci cu ea trebuie sa ai si sacrificii: )))

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Astăzi mi s-a scurs o mică cantitate de sânge, ce înseamnă asta?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stupidă intrebare! De igiena si de gandirea pe care o ai, ce sa mai spun!
Nu ramai.

| Adry05 a răspuns:

laughing))) Nu ma, cum naiba sa fii ramas? Crezi ca daca te atingi pe acolo se teleporteaza sperma inauntru? Doamne

| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu ai nici cele mai elementare cunostinte de igiena, asa-i?
Cum sa te atingi la pasarica cu mana murdara?
Nici nu ma chinui sa-ti raspund la intrebarea penibila de mai sus, ca nici pic de rusine nu ai, te joci cu o sula in erectie, dar nu ai habar cum se poate raman gravida.
Nu fetita, cu perdeaua, prosopul, pantalonii, chilotii si mainile murdare, nu se poate ramane insarcinata!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Șansa este mică dar dacă continui tot așa șansa crește, căci ce își face omul cu mâna lui e lucru manual.
Iar dacă îți place ce are prietenul în pantaloni, spune-i să îți dea și ție.

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista sanse sa fii gravida.

| Andreeush a răspuns:

Dar tu ai 5 ani?
Înainte de a băga degetele unde nu trebuie laughing te-ai gândit că nu e frumos să vii după aia să râzi de noi pe TPU?

| Goete a răspuns:

Daca ar fi fost sperma, ar insemna ca el a ejaculat si daca ar fi avut orgasm, ai fi observat. Dar chiar daca ar fi fost sperma, nu ai nici un risc dupa atata timp mai ales.

| ywar a răspuns:

Ai ramas gravida cu prostia din capul tau. Asa e in lumea asta, foarte multa prostie.

| 90210 a răspuns:

Dar eu nu inteleg...Tu nu te speli pe maini cand ajungi acasa? Totusi poate ai deschis usa la lift, usa blocului...si dupa mai si bagi mana in chiloti.

| JustMeDeea2019 a răspuns:

Ești virgină dar îi bagi mâna în pantaloni laughing Halal virgină ești laughing