| Gipsy a întrebat:

Hey!

Am o prietena, si as vrea un raspuns la intrebarea ei.

Este virgina, azi a fost acasa la prietenul ei. S-au sarutat, s-au iubit, dar nu s-a ajuns la sex. Insa el si-a bagat mana in pantaloni, si-a atins penisul si dupa i-a bagait prietenei mele un deget in vagin.
Mi-a spus ca ea nu si-a dat seama daca el ejuculase deja, dar era ud.

Si acum intrebare : Credeti ca poate ramane insarcinata astfel? Presupunand ca el avea pe mana sperma, nu neaparata doar pe deget, i la introdus ei in vagin, ea fiind virgina.

Dati-mi si mie o parere va rog. Eu nu am stiu ce sa i raspund, si am preferat sa tac decat sa zic de capul meu.

Multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| briosicabriosel a răspuns:

De obicei este destul de greu sa dezvirginezi cu degetul. si cum a zis ea ca era ud, da era pentru ca acel lichid este lichid preejaculator si daca a fost virgina nu are cum sa ramana pentru ca oricum sperma trebuia introdusa adanc in vagin

6 răspunsuri:
| briosicabriosel a răspuns:

Sper ca te'am ajutat sa intelegi cum sta cu... dezvirginatul

| Betty18 a răspuns:

Nu este, e nevoie de mai mult! happy

| UnbornChild a răspuns:

Nu, nu poate ramane insarcinata.

| Geo17 a răspuns:

Lutza? uh ai facut-o cu vibrator cel mai probabil.rolling on the floor

| lutza a răspuns:

Ma scuzi.a dezvirginat-o cu un deget?! urat. nu poti ramane insarcinata CHIAR atat de usor. daca tot isi face griji, lasa sa-si faca un test.

| 1n3x a răspuns:

Nu cred. sperma trebuie introdusa mai adanc in vagin laughing