| anonim_4396 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca pentru cateva minute nu m-am protejat?

20 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ay, ay, ay, ay, ay, ay, ay, ay... Si si si si si si!

| psiholoaga a răspuns:

Poti si daca o faci cu speedy gonzales si o baga si o scoate cu viteza luminii. Daca in vagin ajung spermatozoizi, nu mai conteaza ca tot actul nu ai avut prezervativ sau ca doar 2 secunde. PREZERVATIV de cand intra in erectie, pana ejaculeaza. Punct.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, poti.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Categoric da.

| Parintele a răspuns:

Fii linistita, daca cocoshul nu a ejaculat in vagin sansele sunt minime.

| Psihoyounger a răspuns:

Desigur, si inca cum. Pentru ca spermatozoizii sa ajunga in vagin, nu este nevoie nici de un minut, asa ca ai toate sansele sa ai un bebe. Depinde de tine daca il doresti, dar daca vine, asta e. Bafta!

by Psihoyounger

| Encore a răspuns:

Cred ca te-au lamurit cei de mai sus tongue
Logic...

leonardk
| leonardk a răspuns:

Minute? Nu inteleg cum vine chestia asta cu temporizare. Te protejezi si nu ramai sau nu te protejezi si ramai. Restul e dorinta sau nesansa.

| M.J. a răspuns:

Logic ca poti ramane insarcinata.nu conteaza ca nu te-ai protejat cateva minute sau timpu cat a stat penisu in vagin,

Laur
| Laur a răspuns:

Si dupa ejaculare ca mai raman spermatozoizi "intarziati".

| mioara a răspuns:

Da si inca cum.

| Moneyandfame a răspuns:

Se poate.La multi ani!

Răspuns utilizator avertizat
| julliano a răspuns:

Ramai la greu.

| georgy_1418 a răspuns:

Daaaa

| alle529 a răspuns:

Logic!

| Allexaaaandra a răspuns:

Da' si normal happy. Tu stii ce viteza are animalutul ala microscopic?batting eyelashes
Fugi la nenea doctor :p va fi o vizita "ginecologyc style".

Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot ramine insarcinata daca am intretinut relatii sexuale cu prezervativ? sunt ingrijorata, nu-mi vine ciclul, a intirziat deja cu vreo 7 zile! ajutati-ma!

| Ioana_2005 a răspuns:

Nu chiar.
Sunt medicamente care din moementu in care nu te-ai protejat in curs de 3-7 zile, se iau medicamentele si nu mai exista nici un risc.