| carinaa a întrebat:

Sunt un pic cam speriata.Prima data am facut protejat, dupa care am mai stat cateva minute si am facut neprotejat. Sunt sanse de a ramane insarcinata?

5 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Din pacate da... fa un test de sarcina si o sa te lamurestihappy

| AlliCe a răspuns:

Andreutzica, acest baiat nu te iubeste (stiu ca nu-ti place sa auzi acest raspuns dar asta-i adevarul). Parerea mea este ca ar trebui sa-l uiti, sa cauti pe altcineva. Exista baieti mai buni ca el. Este un nesimtit si un badaran pentru ca s-a folosit de tine, iar felul in care s-a despartit de tine a fost unul fara sentimente.

| gabriela_7862 a răspuns:

Draga mea, sexul protejat nu se face o data da si in rest...ba! ori te protejezi la toate contactele, indiferent ca o faceti o data sau de 7 ori la o intalnire, ori daca nu atunci cautati o metoda contraceptiva care sa nu fie asa stresanta ca prezervativul (sau ce-ati folosit voi). ai grija de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heeeelp! O mai merita? HELP! Am cunoscut un baiat nu pot sa zic numele pentru ca nu vreau sa afle ca am scris despre el anul trecut pentru ca m-am mutat la alta scoala .prima data eu il ignoram mi se parea badaran cel putin asa zicea colega cu care conversam cel mai mult ( eram noua in clasa accea)! am dat add la id lui de mess etc...ma tot sacaia cu buzz cu cf? cu imi dai web, cu vb la micro... si toate chestiile de genul! Pana am aflat ca ma place! De-atunci parca ma atasasem si eu de el...il bagam mai mult in seama si toate chestile de genul ii raspundeam pe mess.Pana am ajuns sa fiu cu el... eram cam timida dar abia cand am luat vacanta am inceput sa fiu mai bagacioasa ...in fine sa reluam ca pana la vacanta mai muult! Ba am fost cu el ba ma certam cu el... este zodia taur sau nu stiu cel putin asa zice el ( o sa fiu mai atenta la anul sa vad cand isi serbeaza ziua de nastere!) eu eram sigura 100%% la 100%%%%%% ca este berbec! Pentru ca nu-l vad a fii taur... am citit pe net la zodii nu pare a fii taur are alt comportament! In fine eu sunt zodia leu sa zicem ca este taur!>. iar ne impacam iar ne certam si cred ca era si din cauza mea... am luat vacanta! ne-am inteles fff fff fff bine la banchet niciodata nu ne-am inteles asa bine ca la banchet... luni cum ar veni ca banchetul a fost vineri am dat un examen la engleza pentru o clasa englez intensiv! Eu mi-am uitat cartea de engleza acasa adica mai corect nu stiam ca ne trebuie! Cand am venit la scoala in dimineata aia toti au inceput sa-mi spune trebuia sa-ti aduci cartea si ma simteam fara ajutor si ...parca eram singura asa! M-a mai luat si el la rost ca uituco si nu stiu ce! i-am zis in soapta in timp ce treceam pe langa el DUTE DRACU! si ne-am certat se intelege! Am dat examenul si la 4 ora 16:00 am venit din nou la scoala sa avd rezulatele daca am trecut sau nu... el era in curtea scolii si m-a intrebat ce faci? Eu i-am zis bine am stat pe mess toata ziua! NE INTELEGEAM PARCA NU S-AR FI INTAMPLAT NIMIC... Am trecut si eu si el asa ca al anul o sa fim din nou impreuna in clasa...assa... mai departe... Am intrat in vacantaaa! A intrat pe mess... i-am zis ''buna scuze sincer ca m-am purtat asa la scoala...''! el zice ''nu-i nimic'' Am vb asa... ne-amimpacat... dupa o luna. in luna iulie pe 24 iulie... intra pe mess si zice buna eu zic normal buna si a inceput ca poate la anul o sa mai fie si alti colegi in clasa si ca poate tie o sa iti placa de alt baiat sau mie de alta fata ...si i'am zis'' nu mie nu imi place nici un coleg nou...straight face'' si dupa aia incepe'' stii, eu am revazut-o pe maria'' (fost iubita a lui inainte sa trec eu in clasa aia ) '' si i'am zis nu pot sa fiu cu tine '' zice el ( i-a zis lu'aia) zice''spune-mi ce sa-i zic ca pot sa fiu cu ea sau nu? ee e vrajeala acum daca vrei sa fiu cu tine in continuare zi!'' m-a luat cu frumosu' pana a juns sa zica ''tine minte azi 24 iulie ne'am certat '' eu ii zic:'' nu nu m-am certat cu tine am vorbit cu tine si de ce inainte de ziua mea de nastere'?'' ( pe 25 iulie era ziua mea de nastere deci cu o zi inainte) a iesit in fine am fost foarte trista parca lumea nu mai avea nici un sens... intra pe mess numai sambata si duminica! Abia astptam sa vina sambata il luam cu frumuselul... dar nu mai vroia de nici o culoare sa mai vrea sa mai fie cu minecrying si tot asa pana la inceputul lui august adica luna aceasta! De atunci vreau sa va zic ca nu mai a intrat pe mess in nici o zi sa vedem daca sambata sua duminica intra dar nu cred azi este joi mai e! cred ca mi-a dat ignor sau a patit ceva! nu stiu! Voi ce credeti mai are rost sa fiu cu el sau sa mai incerc anul acesta sa-i spun ceva.../?love struck:*:*cryingsad va rog raspundeti ...premiez cea mai buna parere cu o fundita! pup pe toti :*