| Ex7R3aM47 a întrebat:

Pot sa am iubita(mai mult o prietena)la 10 ani? Va rog fara raspunsuri vezeti de scoala ta sau de genu plss!

Răspuns Câştigător
| Alysée a răspuns:

Ai nevoie de aprobarea noastra esti liber tu hotarasti, eu zic ca poti dar sa nu intreceti masura da?

5 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Bine, da` tu cam ce raspunsuri te-ai astepta sa primesti? Hmmm? "ooo. daaa, poti sa ai cate iubite vrei si sa faci orice cu ele". Asa vrei tu, nu? Copile, inainte de a ne intreba pe noi, mai bine intreaba-te pe tine daca stii ce vrei, ca pun pariu ca la varsta ta ti se pare ca orice zboara se mananca.

| Absent a răspuns:

Normal ca poti sa ai prietena, nu ai nevoie de aprobarea noastra.Bafta si mult succes

| Ex7R3aM47 explică:

900 Macar putem sa ne tinem de mana?big grin

| Andreybros911 a răspuns (pentru Ex7R3aM47):

Pai eu as vrea asa ceva dar mi se pare ca e un fel confusa ce sa fac? (avem amandoi 10 ani)

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Bineinteles,ca poti avea, dar ce, iti trebuie aprobare de la noi?