| Korb a întrebat:

Ok am 17 ani nu am avut prietena(oficiala)am fost cu cateva fete.dar ma rog...nu stiu; sa ma concentrez sa invat (vreau sa fiu avocat) sau sa imi fac o prietena...adica nu vreau raspunsuri de genu "poti avea de amandoua", deci scoala cariera..sau dragoste?

Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

Școala, Korbule, școala. Având școală îți vei forma o carieră, iar dragostea va veni iminent. Le vei avea pe toate trei, dacă mă înșel, să mă raportezi! happy

| Korb explică (pentru Morphines):

Stii...cred ca nu te inselilaughing

| Morphines a răspuns (pentru Korb):

Cu siguranță. Fundă? Glumesc laughing) De obicei nu mă înșel. Mult succes în viață. happy

| Korb explică (pentru Morphines):

Mai astept raspunsuri ok?laughing

| Morphines a răspuns (pentru Korb):

Eu am glumit, nu mă lua în serios. Doar îi parodiam pe cei care sunt înfometați după funde laughing

| Korb explică (pentru Morphines):

Ok..am inteles laughing

7 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Eu zic că mai bine te concentrezi pe școală momentan, o să ai destul timp și de dragoste pe viitor că de viața e lungă.

| oHarryo a răspuns:

Daca tu crezi ca dragostea merita tot atunci alege dragostea, parerea mea e sa urmezi deocamdata scoala pe urma cariera si dragostea vine pe parcurs happy. Succes!