| Loller910ytXD a întrebat:

eu am o prietena de 10 ani (amandoi avem 10 ani, ma refer la varsta)ce pot sa-i dau? cum pot sa o conving sa ne tinem de mana sau ceva de genul. Ce pot sa-i zic? Va rog fara raspunsuri de genu vezeti de scoala ta sau de carte ok?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti sã faci scheme cu cartile? Joacã cu ea niste carti sau invata pe ea daca nu stie, dupa apropiate mai mult de ea.
Nu trebuie sa le dai nimic aratãle ceva la care te descurci bine, ca ele sã apara uimite.
Eu asa combinam fete la varstele alea, ca sa vezi nu le ziceam nimic ele isi apropriau mana de a mea, si atunci ti prima fatã de mana.
Bafta

| Loller910ytXD explică (pentru anonim_4396):

Pai... nu stiu prea multe chestii dar ok multumesc. Cati ani ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Loller910ytXD):

Nu trebuie sa le impresionezi.
Joacã ceva cu ele monopoli nu conteazã, ce sti. asa te poti apropia.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De ce va grăbiți așa, maica?

| Doub a răspuns:

Cum adica... "ce pot sa-i dau"?
wuuut

| Loller910ytXD explică (pentru Doub):

Vreau sa zic de u obiect, lucru team lamurit bro?