| ForeverAlone97 a întrebat:

Pot să atrag femei mai bine dacă merg cu mașina turată la peste 4000?

34 răspunsuri:
| Armyanka a răspuns:

Depinde si ce masian laughingwinking

| oany a răspuns:

Serios? Este o gluma, banuiesc. laughing)Dar daca nu..crede-ma..le atragi atentia doar ca sa spuna : "Uite un prost "..Zau..ai alte metode pentru a atrage femei..asta in niciun caz..sau ma rog ..depinde de categoria de femei pe care vrei sa o impresionezi... Good luck!

| ForeverAlone97 explică (pentru oany):

Măcar mai stârnesc și eu reacții din partea lor.

| RAY a răspuns:

Atractia fizica nu o dobandesti avand o masina turata la peste 4000, selectia sexuala are ca baza aspectul fizic, nu masini, alea care sunt atrase de masini sunt tarfe materialiste, panarame,
wc urii publice, zdrente

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Denis6688):

Te cred

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate turata la 1000 rpm, ca masina sa mearga pe langa trotuar, in pas cu ele. big grin

| ForeverAlone97 explică (pentru corbulalbrosu):

1000 e subturată. Nu se va simți nicio reacție.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Mers la relanti; ca fetele sa si auda si sa si inteleaga vorbele cu care le... aburesti rolling on the floor

| ForeverAlone97 explică (pentru corbulalbrosu):

Bună idee.

| sofisis a răspuns:

Atentia poate fi si negativa..deci da, clar poti atrage atentia femeilor.

| ForeverAlone97 explică (pentru sofisis):

Speram să fie pozitivă.

| Goete a răspuns:

Depinde ce masina ai.
Dar nu cei fi tu cel care atrage femei, ci masina.
Femei si amenzi de conducere temerara sau poluare sonorawinking

| ForeverAlone97 explică (pentru Goete):

Nu am o mașină prea faină.

| Goete a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Atunci de ce vrei sa atragi atentia fetelor materialiste cu ceva ce nici macar nu le place? Pentru ca sa rada de tine?
Cele pe care le atragi Tu oricum nu le intereseaza cat de turat mergi cu masina.
Si daca vrei sa atragi atentia cu masina, incearca cu un Tesla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Le-ai da pe spate.Crede-mă.

| ForeverAlone97 explică (pentru anonim_4396):

Sunt convins.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

O să tragă la tine ca muştele la hoit.

| Alexandrionelu a răspuns:

Magnetul de femei al mașinii funcționează cel mai bine după 7000 de ture.

| ForeverAlone97 explică (pentru Alexandrionelu):

Mașina mea nu urcă așa sus.

Răspuns utilizator avertizat
| hazzz a răspuns:

Salut esti? ai un Facebook

| ForeverAlone97 explică (pentru hazzz):

Am, dar nu inteleg la ce iti trebuie.

| hazzz a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Iesi pe afara la o caterinca fac cinste ca maine e ziua mea?

| hazzz a răspuns (pentru hazzz):

Lasa facebooku in privat poate iesi la o vorba ca si eu de cand cu covid 19 asta m-a lasat gagica dar nu fac drama din asta ca m-ai sunt atatea...

| hazzz a răspuns (pentru hazzz):

.iesim ca ti-am citit ogramada de intrebari si raspunsuri si chiar le zici bine si am trecut si eu prin cateva dar nu ma uit inapoi ca mai rau iti faci

| ForeverAlone97 explică (pentru hazzz):

Din ce oras ești?

| hazzz a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Dintr-o comuna aproape de Bucuresti tu?

| ForeverAlone97 explică (pentru hazzz):

Cam departe.

| itzMario4 a răspuns:

La logan moare motorul in 1800 de ture...