| Ana_5562 a întrebat:

Pot sa`mi dau seama inainte de primul contact sexual daca am himenul elastic? daca da cum?

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu poti sa-ti dai seama decat in urma unui contact sexual. Sper ca nu vrei si tu sa te dezvirginezi cu degetele!

| foxi a răspuns:

Ce vrei sa stii mai exact? daca poti face sex...si sa ramai virgina? toate himenurile au o anumita elasticitate, repet. o anumita elasticitate!

| 80Cris a răspuns:

Nu ai cum sa iti dai seama. Asteapta pana la primul contact sexual.