| Mihaelaaa a întrebat:

Pot sa patesc ceva daca m-am masturbat cu un tub de crema?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Auzi, da tu nu ai auzit de mare "inventie" revolutionara? Se numeste PENIS si se gaseste la orice pas.Lasa tuburile de crema, sau inventiile.

pa, pa.

13 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Altădată dă-ţi cu parfum pe la... poate o să ai vreun orgasm oh go on.

| nely19 a răspuns:

Da sa-ti ramana dopul akoolooolaughing)rolling on the floor))esti criminala bai fato, ma intreb unde inkape atata prostielaughing)

De ce boala suferi:lipsa sau prea multalaughingrolling on the floor

| nicusor19 a răspuns:

Cred ca ai lipsa de calciu... de unde atata prostie numa tu sti

| Bebelushaaː a răspuns:

Daaa. o sa ai copii cu o boala grava numita cremomanilomoni laughing
rolling eyesDoamne fato mai lasa filmele alea porno si citeste o carte straight face
Sau scopu tau in viata e sa ajungi o depravatawinking?

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Treci si pe la mine?
Am vazut ca esti mare, mareeeeeee bagaboanta sincer! Daca iti dau o bomboana cred ca imi faci si un copil, pa-pa.

| blonduu a răspuns:

Cum c*cat sa intrebi asta dupa ce intrebi daca e mult ca ai facut sex cu 20 de baieti... tu n'ai de lucru? pune'te si mai masturbeaza'te si vezi'ti de treaba

| ecstasy:* a răspuns:

Ai zis-o laughing da poate sa iti faci pasarica cremalaughinglaughing

| tania_3947 a răspuns:

Nuuuuu...imposibil

Răspuns utilizator avertizat
| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Uof femeie... potoleste-telaughingsau esti cumva nimfomana?straight face
Ai 15 ani, ai timp de sex toata viata mai pune franalaughing
Mda, Baftastraight face

| grig11 a răspuns:

Ceai facut ma? prea multe filme porno nu patesi nimic dar ai grija ceti bagi in pizulica

| iAmASquirrel a răspuns:

Sau poti folosi dildo mami nu tub de crema eu am auzit o fata ca sa masturbat cu jetu de la dus wtf prea mult porno kill your self

| Diana_6683 a răspuns:

N-ai nici pe dracu`. dar nu mai incerca.