| Marius44467447 a întrebat:

Pot să pățesc ceva daca nu am terminat de masturbat?(băiat) și nici nu am ejaculat (m-am masturbat doar puțin).Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu patesti nimic in cazul in care masturbarea nu se termina cu ejacularea spermei. Poti sa practici o asemenea masturbare ori de cate ori doresti. Sanatate!

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu pățești nimic. Dar și dacă o faci pe îndelete și până la final tot nimic nu pățești.

| Emilian65 a răspuns:

Nu patesti nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| Eduard196 a răspuns:

Inceteaza sa te mai masturbezi. Daca ai sa cauti despre adevaratele efecte ale masturbarii ai sa stii ce spun

| doctorandus a răspuns (pentru Eduard196):

Esti obsedat sexual (obsedat de puritate sexuala). Absexual se cheama. Dorinta de a renunta permanent la masturbare este la fel de normala din punct de vedere psihiatric cu cea de a renunta permanent la mancare.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Nu ai nimic, doar ca ai lucrat fara rostlaughing data viitoare termina!

| Kingsley a răspuns:

Iti iau foc cele sfinte.

Nu patesti nimic, chill, pierzi doar timp aiurea.