| Anonimm454 a întrebat:

Pot sa ramai gravida prin simplu fapt ca se afla sperma pe deget si aceasta este introdus? adica sunt virgina sau cel putin nu stiu. pentru ca nu am facut sex, numai cu degetul si a durut putin dar nu am avut scurgeri rosii [ stiu ca asta depinde de fiecare ] dar ma intereseaza faptul daca poti sa ramai gravida prin faza asta cu degetul? iar dupa m-am simtit ciudat / adica burta

10 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns:

Daca zici ca s-a sters nu are cum straight face! nu esti insarcinata!

| BlackAngel94 a răspuns:

Da, poti ramane insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti ramane insarcinata.

| anonima3389 a răspuns:

Nu cred.degetul e prea scurt ca sa patrunda pana la himen sa te si dezvirgineze si sa ramai si gravida.dar de ce baga degetul cu sperma in el?

| Anonimm454 explică (pentru anonima3389):

De dinainte cum a ejaculat sa nu se fi strecurat ceva cum s-a sters sau sltceva

| IepurasPerfect a răspuns:

Trebuia sa ti-l bagi in gura, asa nu puteai ramane insarcinata! de ce va apucati sa faceti chestii de genul asta daca habar nu aveti? maturizeaza-te intai

| allysweet98 a răspuns:

Da. poti sa ramai insarcinatabig grin

| LoveUBaby a răspuns:

Daca nu ai facut sex,de ce o numesti sperma? Ca sperma e a lui. Daca nu ai facut sex,e complet imposibil sa ramai insarcinata cu tine practic. laughing Deci nu,la ce ai spus tu, ca ti-ai bagat un deget in vagin si atat, nici o implicare masculina, nu, nu exista risc sa ramai insarcinata.winking

| Anonimm454 explică (pentru LoveUBaby):

E vorba de degetul lui

| Crocaa a răspuns (pentru LoveUBaby):

Nici o implicare masculina? Da de unde pisicii mei a venit sperma? Facepalm.