| doarEu001 a întrebat:

Pot vedea desfasuratorul unei cartele vodafone? daca da, acesta include si mesaje(adica nr de tel de la care am primit si trimis sms) sau doar apeluri si durata acestora? si pe ce perioada?

4 răspunsuri:
| danieladana a răspuns:

Intra pe www.vodafone.ro, iti faci cont dai la factura si acolo gasesti pe 6 luni;)

| doarEu001 explică (pentru danieladana):

Am cartela, nu abonament:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Mergi la un magazin Vodafone, solicita acest lucru; vei platii citiva lei.Pe abonament este mai simplu:cu ajutorul unui cont MyVodafone, poti vedea totul la orice ora, in ultima luna.Numai bine.

| doarEu001 explică (pentru anonim_4396):

Si ai idee cam care e perioada maxima pe care pot cere acest desfasurator?