| iuandfto a întrebat:

Deci astazi am primit un telefon si o cartele vodafone (care spune ca are 7 zile de net gratis). Am pus cartele merge sa sun dar nu merge sa trimit mesaje. Si mai are si alte probleme. Am trimis o gramada de mesaje la vodafone si ei mi-au spus ca pot sa umblu pe telefon ca merge dar am incercat sa intru si imi da eroare. De ce? Stie cineva. Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| alexutu001 a răspuns:

Pai ca sa-ti mearga netul trebuie sa-l activezi formezi *147# si apelezi apoi e o rubrica cu internet si cauti acolo internet pentru 7 zile il activezi astepti sa-ti trimita ei mesul cu setarile pentru internet il salvezi inchizi telu si il repornesti apoi trebuie sa-ti meargahappy bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plecati ba cu minciunile voastre
pacaliti lumea casa isi consume creditu depe telefon panaremelor