| anonim_7506 a întrebat:

Poti crede un baiat care iti spune ca s-a indragostit de tine (fiind impreuna de cateva luni)iar dupa un timp devine foarte indiferent desi iti spune in continuare ca e indragostit de tine?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prea nehotarat. N-as avea incedere in sentimentele luiwinking

| MikyMi a răspuns:

Baieti astia mai au si ei momente ca si noi fetele doar ca ei se mai comporta si ca niste copilasi. probabil chiar e indragostit de tine, nu degeaba iti spune asta de atatea ori.indiferenta mai apare si de la monotonie, plictiseala in cuplu. Faceti ceva dragut de fiecare data, chiar si lucruri marunte pentru a avea o relatie mai solida!
Bafta, draga!

| VodkaCoca a răspuns:

Prietenul meu imi spune ca tine la mine ca ma iubeste, nu prea des, depinde prin ce momente trece, prietenul meu trece prin niste momente foarte grele, si ii sunt alaturitongue

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Oricine poate spune mecanic "te iubesc", dimineaţa, la prânz şi seara, că doar nu-l doare gura, principalul este dacă o şi dovedeşte, prin fapte, comportament, atitudinea faţă de tine... Dacă eşti convinsă că te iubeşte cu adevărat, vorbeşte cu el, cine ştie, poate are necazuri, e preocupat şi tu iei asta drept indiferenţă...