| AnonimaCool2013 a întrebat:

Buna TPU.Va rog eu,cititi! Cam mult dar merita,o sa va impresioneze! Am si eu o poveste,interesanta sa zic asa, care mie mi-a schimbat viata. Eu am 15 ani, iar persoana care ma iubeste are 33.
Acest baiat l-am cunoscut acum 3-4 luni,cand a venit cu un prieten pe la noi prin zona. Atunci,totul a fost ok, nici nu am crezut vreodata ca am sa port vreo discutie cu acea persoana.Ne-a dat profilul lui de facebook,eu i-am trimis cerere,mi-a acceptat-o iar pe chat m-a intrebat ce fac,apoi daca ii pot da nr meu de tel. I l-am dat, de aici a inceput toata povestea. Cu toate ca el are o sotie si 2 copii,nu se poate detasa de mine. El a avut o perioada in care a fost plecat in alta parte, timp in care purtam discutii telefonice cate 2-3 ore la rand ziua, si 2-3 ore seara. De aici am ajuns sa ne cunoastem mult mai bine. Si pe parcursul a acest timp,a inceput sa-mi spuna ca tine la mine,s-a indragostit de mine,si imi adresa numeroase complimente. El este tipul de baiat caruia nu ii arde de joaca,si care spune lucrurilor pe nume,nu este jmecher si nici pedofil,este un om cu o mai mare inteligenta si cu foarte multe bussines-uri. In fine,nu asta conteaza. Si sa revenind la subiect,de ziua mea,in iunie,acum o luna m-a sunat sa-mi spuna la multi ani si m-a invitat la un suc la clubul pe care il va deschide cat de curand,am acceptat,am fost acolo cu inca niste prieteni,imi vorbea foarte frumos,se purta extraordinar cu mine,dar si cu ceilalti,cu toti fiind de parere ca acesta este o persoana de nota 1000, si ei cunoscandu-l in aceeasi zi in care l-am cunoscut si eu. La un moment dat,acesta m-a chemat pe motiv ca doreste sa-mi spuna ceva,ne-am retras si m-a sarutat,mi-a spus ca ma iubeste si ca doreste sa ramana langa mine toata viata. Nu a fost nimic,am ramas doar uimita de ceea ce spune si face. Am acceptat,si dupa acea zii am realizat o relatie intre noi 2, de care stiu doar prietenii mei si alte cateva persoane. Din ziua aceea eu impreuna cu prieteniii mei am continuat sa mergem acolo,totul e ok,chiar m-am indragostit de el si chiar il iubesc,si el de asemenea,ar face orice pentru mine,este un om minunat chiar il iubesc enorm si el ma iubeste la fel, vrea sa fugim aman2 sa nu mai stim de nimeni si nimic, sa fim doar noi 2. Voi ce parere aveti despre asta? Stiuu,diferenta enorma, dar totusi....chiar ma iubeste,ar face absolut orice pentru mine,dar numai ca pe el nu prea il mai intereseaza de familie si copii,ceea ce pe mine ma cam doare,simt ca este din cauza mea,dar el imi spune mereu : nu este din cauza ta,totul s-a racit de multa vreme inainte de a te cunoaste pe tine. O cunosc si pe sotia lui,am avut ocazia de a discuta cu ea cat de cat,ea nu isi da seama ca intre noi este ceva,iar daca va afla,totul va fi negat,pe el il crede indiferent de situatie,mi-a demonstrat-o! Deci,astept pareri. Aaa si sa nu uit,inca mai sunt virgina,nu mi-a spus nimic legat de sex,mi-a spus doar ca o sa ma astepte cat este nevoie pentru ca ma iubeste enorm de mult,si ca niciodata nu imi va calca cuvantul! s-a pus in genunghi in fata tuturor prietenilor mei si prietenilor lui si mi-a spus ca ma iubeste enorm si ca nu poate trai fara mine,chiar il cred,privirea spune totul,are o sinceritate a parte, il iubesc enorm si el pe mine la fel! Astept pareri.
Scuzati categoria big grin

2 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Un cuvant iti spun: "Trust". e un film si crede-ma ca tu, trebuie sa-l vezi. un barbat insurat de 33 de ani, nu se uita la o fetita de 15 ani. nici la auz nu suna bine, dar la altceva. in fine, nu mai bat apa in piua aici, uita-te la film si abia dupa revin-o cu un comentariu. daca nu ai grija de corpul tau, ai grija de sufletul tau.

| Ghost13 a răspuns:

Momentan trebuie sa te gandesti la scoala, teme, etc. nici de cum la "iubiti", dar mai ales unu de 30 si ceva de ani. O.o