| anika33 a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat in secret. El mai fiind cu inca o tipa din Italia care pana acum cateva luni a locuit in Galati.Cum aflu daca tine catusi de putin la mine?

1 răspuns:
| Emeraude a răspuns:

Deci nu te ingrijoreaza faptul ca ai putea fi etichetata drept "amanta", nu? Cat tine la tine? Pai depinde si de cat tine la tipa respectiva! Cel mai simplu e sa-l intrebi pe el, direct, altfel vei ramane in dubii toata viata. Sau ma rog, cat va dura relatia. Tin totusi sa spun, desi nu e treaba mea, ca nu mi se pare de incredere tipul, nu merita sa-ti irosesti o perioada frumosa din viata alaturi de el. Nu vezi ca la fel cum isi bate joc de fata aia, asa isi bate si de tine. Si cine stie? Poate nu sunteti singurele sale cuceriri... daca simti ceva pentru el, iubeste-l, dar pastreaza macar un ochi deschis care sa vada si ce se-ntampla in jur, ca masura de prudentawinking, cred ca stii la ce ma refer.
Mult succes, pa-pa!