| Pafigesi a întrebat:

Poti face sex daica ai varicela (varsat de vant)? Repede, va rog.

8 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Da, cu tine insuti happy

| Kaℓi a răspuns:

Scuza-ma, imi pare rau ca esti bolnav/a happy
Dar nu pot sa nu vad umorul situatiei, imi imaginez o intalnire romantica, premise bune, oportunitate pentru sex, cand, brusc, iti amintesti ca ai varicela! Gata, nu mai misca nimeni! iute, sa intrebam pe TPU! laughing de unde si graba aia, "repede va rog"... sa nu treaca efectul preludiului... laughing

| mihai69 a răspuns:

Da; dar ar fi de preferat să faci de unul singur până după convalescență, varicela fiind o boală foarte contagioasă.

| Doub a răspuns:

Împrăştii ciuma

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti doar daca cel cu care faci sex a avut si el varicela. Dar ma intreb, daca esti plin de bubute de alea, cum poti sa ai placere? A da, sa nu ai butute "acolo", da ma, misto. Bravo.

| evelinna01 a răspuns:

Varicela se transmite prin orice contact, nu doar sex.