| RikkyApril a întrebat:

Daca faci varsat de vant(varicela) cat trebuie sa stai in casa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Deyutza a răspuns:

Eu am stat 2 saptamani. si trebuie sa tii si un pic de regim.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

14 zile.

| DeeaLove08 a răspuns:

Pana iti dispare. cam 2 saptamani.

| R3DszZz a răspuns:

Bună,
Normal este să stai în casă o săptămână sau două, depinde.
Atunci când dispar bubițele înseamnă că poți ieși din casă. Depinde de la fiecare la fiecare.

Sper că te-am ajutat!
Numai bine!

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Cam o saptamana doua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5-10 zile

| WTFuck a răspuns:

Pana dispar 10 zile cam asa

| Maria02 a răspuns:

Pai cateva saptamani.depinde si de corpul tau.big grin

| monykutza a răspuns:

Intre 7 si 10 zile