| teooo_8073 a întrebat:

Poti face sex in timpul menstruatiei?

Răspuns Câştigător
| flori_8244 a răspuns:

MEDICII NU RECOMANDA.SE IAU CEL MAI USOR BOLILE CU TRANSMITERE SEXUALA, INFECTIILE. MAI BINE NU.

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Eu nu sunt adepta, dar poti. Folositi prezervative si totul va fi ok. Daca vreti sa incercati pentru ca ati auzit ca nu poti ramane insarcinata, e fals. Poti si mai poti lua si vreo infectie, asa ca prezervative si totul e ok.

mlm
| mlm a răspuns:

Pot sa-ti spun ca din punct de vedere medical nu sint indicatii si contraindicatii, dar trebuie sa iei in considerare ca exista anumite riscuri ca de exemplu cele de transmitere a unor boli cu transmitere sexuala si a unei sarcini nedorite, daca intr-adevar vrei sa o faci incearca sa va protejati, va fi bine pentru amandoi.

| want2bMajestic a răspuns:

Se poate dar iti risti sanatatea.

| Zoombe3 a răspuns:

Pai totul depinde de un singur lucru, daca el este un partener ocazional nu e indicat, dar in cazul in care el este sotul tau, sti ca nu are vreo boala iar daca ramai insarcinata nu e nimic grav... singurul incovenient ar fi sangerarea.

| selef a răspuns:

Da, cu mici sau mai mari incoveniente.

| Florinna a răspuns:

Pot pot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medicii nu recomanda desi daca nu te mai tine baga acolo si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pot

| grtysae a răspuns:

Daca vreti cu adevarat da, cel mai bine e sa o faceti sub dus asa nu veti pata nimic.