| anonim_4396 a întrebat:

Poti ramane insarcinata in timpul menstruatiei?

Răspuns Câştigător
| MaGda87_3431 a răspuns:

Conform teoriei, in timpul menstruatiei nu este posibil sa ramai insarcinata pentru ca nu exista ovulatie. Practic insa, posibilitatea aparitiei unei sarcini ca urmare a intretinerii de relatii sexuale in timpul menstruatiei exista, chiar daca este foarte mica.

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
În teorie, este cea mai bună perioadă pentru a NU rămâne însărcinată, întrucât nu se realizează niciun fel de ovulaţie.
Totuşi, există şi excepţii, aşa că nu te baza în mod absolut pe asta.

| Dennys1521 a răspuns:

Sansele sunt putine
dar totusi ele exista
mi se pre scarbos:-&

| cupcake02 a răspuns:

Numai tampenii scriu unii... Nu, nu poti.

| koshmarul a răspuns:

Foarte repede, aceasta perioada e cea mai feritila, in urmatoarele zece zile dupa menstruatie nu prea ai shanse sa ramii insarcinata.

funda plizzzz

| kiNNNder a răspuns:

Nu este imposibil dar sansele sunt foarte micihappy
[depinde de corp]