| Birddd a întrebat:

Poti ramane insarcinata in timpul menstruatiei?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Pai pe timpul menstruatiei elimini...(Sloboz) si nu ai cum sa ramai deoarece elimini tot...nu pot exlplica pe intelesul tau.

6 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Birdd un spermatozoid traieste intre 3 sau 5 zile dar depinde si cat si-a dat drumul depinde de multe chesti, contexte, asa ca mai bine ai grija pe tot parcursul vieti fie menstruatie fie orice si foloseste prezervatovut...Mult noroc si o seara placuta!

| rusel a răspuns:

Normal ca NU! ASA CEVA N-AM AUZIT. si nici nu exista sa ramai inarcinata cu menstruatia.

| Birddd explică (pentru rusel):

Intreb,pentru ca am citit pe net ca este posibil..si ca ar putea sa mai ramana urme de spernatoziozi care sa mai traiasca, dar nu cred ca pot traii 4 zile happy

| rusel a răspuns (pentru Birddd):

N-ai cum sa ramai insarcinata, pentru ca n-ai dat lichid in tine dau ceva doar degetul poate ai bagat, si daca ai bagat degetul nu curge nimic corect? poti ramane doar daca te culci cu un baiat, si ala isi da drumul in tine doar asa, si din cate mai stiu sunt aparate care poti ramane. dar prin menstruatie NU! si app ai grija cu menstruatia pentru ca daca un pic zgari ovulele o sa te acecteaza nu cu sarcina cu altceva, deci ai grija!

| Bianca0007 a răspuns:

Da, este posibil

| george1001 a răspuns:

Da, desigur. Si nasti copii din seminte. Menstruatia reprezinta ovulele nefecundate ce se elimina prin vagin. Nu prea ai cum sa ramai insarcinata, doar sa ai super ovare.