| anonim_4396 a întrebat:

Poti fi insarcinata daca dupa contact a venit ciclu? a fost un contact protejat si nu a fost o penetrare completa. a ejaculat afara -cu prezervativ. dar parca am burta umflata...sunt 3 luni de atunci. si am avut ciclu menstrual normal.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata mai ales ca ai avut ciclu normal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai de ce-ti face griji daca este intocmai cum ne-ai relatat tu

| IzaBelaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact cum am spus mai sus. singurul lucru este ca parca am burta umflata si imi este cam teama.

| anonim_4396 explică (pentru IzaBelaaa):

Mergi la un consult medical sa vezi din ce cauza esti balonata, sunt unele simptome atunci cand rmai insarcinata, mai jos iti trimit o adresa
http://www.copilul.ro/......-a582.html

| pisicutzamik a răspuns:

Du-te la medic si fa un control sau fa un test sa te convingi, dar sa stii ca si mie mi se intampla cand imi vin "musafirii"sa ma imbalonez in burtasad, dar insarcinata nu ai cum sa fii daca ai zis ca a folosit prezervativul si a ejaculat afara, exclude aceasta varianta!

| gossipgirl55 a răspuns:

In caz daca esti insarcinata menstruatia nu trebuia sa vina indeobste, este imposibil sa fii insarcinata