| Swallow a întrebat:

Poti iubi o iubire interzisa 5 ani si mai mult?! broken heart Daca va intereseaza eu iubesc asa, si ma doare, nu stiu cum sa scap de asta, poate e o obesie dar poate totusi e iubire, sunt confuza broken heart

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este interzisă că te poți bucura, dar este ceva restrictiv și apare neîmplinirea sufletească care doare foarte tare!
Pa, pa.

14 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Deci LOL! iti faci rau singura si ii faci si lui rau. De ce nu ii spui si iti vezi de treaba ta si el la fel...

| Swallow explică (pentru WooLove):

Cu ce ii fac rau lui? El nici macar nu stie, el are prietena cu care se impaca de minune si crede ca si eu am prieten, deci cu ce ii fac eu lui rau?

| WooLove a răspuns (pentru Swallow):

Te Inteleg sincer si eu am iubit 7 Ani si ma doare si acum si inca mai am rani ramase...

| Swallow explică (pentru WooLove):

Woow,nu credeam asa ceva. dupa raspunsul tau parca nici nu stiai ce`i iubirea, dar acum asa spui straight face

| WooLove a răspuns (pentru Swallow):

Am Iubit o UMBRA. Poate te-am lamurit.

| Swallow explică (pentru WooLove):

Am inteles straight face

| WooLove a răspuns (pentru Swallow):

Asta e Dragostea... si de aceea eu ca baiat nu imi doresc ca o fata sa raneasca un baiat pentru ca este dureros si de asemenea este valabil si pentru un baiat... Sa ai grija de tine si mult succes. pa-pa

| FlyingSoul a răspuns:

Poti iubi pe cineva chiar toata viata (eu ibesc pe cineva de vreo 2 ani si un sfert cu care cel putin momentan n-am sanse nici cat par pe broasca) dar trebuie sa uiti... este posibil dar greu...greu dar posibil.

| nesuferit a răspuns:

Cum poti tu sa iubesti o iubire thinking

| Swallow explică (pentru nesuferit):

Adica?

| nesuferit a răspuns (pentru Swallow):

Teai exprimat gresit.Adauga niste Detalii despre iubirea ta sa vedem cum te putem ajuta

| lolytagirl a răspuns:

Poate ar fi mai bine sa iti faci un nou iubit care sa te scape d,, obsesia''asta. Poate asa uiti d iubirea asta imposibila care eu una sincera sa fiu nu cred ca exista.

| Rinorac7928 a răspuns:

Poti iubi asa dar iti irosesti viata degeaba
daca inca nu ai trecut mai departe inseamna ca nu ai gasit persoana potrivita
sau nu vrei
nu mai sta asa, nu astepta ca lucrurile sa se deplaseze singure
incearca si megi pana in panzele albe daca se poate sa fi din nou cu persoana iubita
daca nu du-te cu prieteni, fa-ti prieteni noi, gaseste activitati distractive si inpuneti sa nu te gandesti la fosta jumatate

| Swallow explică (pentru Rinorac7928):

Nu e Fosta, nu a Fost si nici nu va fi.Nu am fost impreuna niciodata crying