| callina a întrebat:

Poti ramane gravida fiind virgina?

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, fiindca o virgina nu a avut niciodata contact sexual. Adica nici un partener nu i-a atins vulva si nici ea nu a atins un penis sau o vulva.
Poti ramane insarcinata la primul contact sexual (la dezvirginare). De asemenea, poti ramane insarcinata daca un barbat ejaculeaza pe vulva ta, fara penetrare, chiar daca ai himenul intact.

| Crisu a răspuns:

Nu intseleg la ce te referi. daca poti ramane gravida de prima data cand o faci? Da.

| Libelle a răspuns:

Adica daca poti sa ramai insarcinata cand o faci prima data?
da.normal ca poti. daca nu faci protejat...

| Zenithf a răspuns:

Nu-i exclus, dar ce s-a intamplat de te pune pe ganduri? happy
Se poate ca vaginul tau sa ia cumva contact cu samanta, dar trebuie sa fie f.proaspata, si vaginul tau sa fie bine umezit, ca sa aiba aia micuti cum inota. Ex: faceti petting, si dupa ce si-a dat el drumul te gadila acolo cu degetelul, si va scapa neobservata picatura aia mica de samanta. thinking

| TąNyą a răspuns:

Nu, nu poţi

FantaSZy.

| Cjay a răspuns:

Adica?
poti ramane gravida daca te dezvirginezi ...se ejaculeaza respectivu in tine sh alea
Daca nu se ejaculeaza in tine nu ai cum sa fii gravida
De multe ori nu ramai neaparat gravida daca se ejaculeaza ala in tine!

| Ionutzz97 a răspuns:

Da normal

| thegreatgatsby a răspuns:

VAiiiiiiiiiiiiiiiiii.

| YqLmX a răspuns:

Nu, logic! Ramai gravida doar daca ai intretinut relatii sexuale si daca esti virgina n-ai intretinut daca nu esti ai intretinuthappy

| 202 a răspuns:

Da!

poate membrana aceea poate fi ata de elastica incat sa nu se rupa cu usurinta si atunci cand el ejacueaza ( :-J sti si tu procesu )

deci da :*

mai ales daca faci sex neprotejat cand esti pe stop happy

| Mik3 a răspuns:

Normal ca poti ramane gravida, crezi ca daca esti virgina nu ramai laughing hai cai tare

| Bogdan_7395 a răspuns:

Da, dar trebuie sa intretii o relatie sexuala mai intai

| f a răspuns:

Bineinteles ca nu straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ...doamne cati ani ai scuze dar mi se pare cam ciudata intrebarea ta. Daca antreti relati sexuale ne protejat cu cineva poti ramane ansarcinata. Nu logic ...pa te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cine te crezi? maria, mama lui iisul hristos? straight face nu.

| DenNy_1786 a răspuns:

Daca ai intretinut relatii sexuale nu mai esti virgina! Si Da, poti ramane si dupa primul contact sexual.

| callina explică:

Ma refer daca poti sa ramai gravida fara sa fi avut relatii sexuale

| callina explică:

Si daca facem petting insa dupa ce el ejaculeaza se spala pe maini si doar mai apoi pune mana pe vagin fara sa introduca degetul se poate?