| anonim_4396 a întrebat:

Salut,va rog sa răspundeți sincer. Poti ramane gravidă dacă faci sex anal neprotejat?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce ne trebuie educație sexuală în școli
dovada nr. 11

| Violleta2022 a răspuns:

Copii se nasc prin vagin, pe unde se si ramane insarcinata, nu prin gaura fundului, unde sunt fecalele.

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat posibilitatea cat si probabilitatea procentuala ca in urma unui sex anal terminat cu ejacularea spermei in rect/colon, chiar si daca este intretinut in perioada fertila a ciclului, este apreciat ca fiind cu totul infima... de 0, 0000001%. thinking Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Nu se poate.
Pentru a rămâne însărcinată sperma trebuie să ajungă în vagin.

| LPCTSTR a răspuns:

Niciodata. Daca sperma nu ajunge in vagin, vrei sa se teleporteze din rect sau ce?

| LPCTSTR a răspuns (pentru LPCTSTR):

Ca sa clarificam, nu exista nicio sansa "infima" cum zice mosul ginecolog de mai sus, este nula, clar? Singura posibilitate prin care poti capata o sarcina in urma sexului anal este daca si numai daca sperma a curs din anus in vagin sau pe valvula, nu procente si abureli nefondate.

| Anonima163333 a răspuns:

Nu ai cum.