| nnecunoscut012 a întrebat:

Poți rămâne însărcinată dacă nu lasă înăuntru?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Of, Doamne! Ai cautat pe net ceva informatii despre asa ceva?
Nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Si sexul ala unde se intampla, daca nu te lasa inautru?
Ca prin nas, gura, anus si urechi nu se poate ramane gravida.

| mihai69 a răspuns:

Depinde.

| dullcat a răspuns:

Da, poti ramane insarcinata si fara penetrare.E rar, dar se poate.

| Hyperion7 a răspuns:

Pur și simplu depindehappy
Daca a fost totuși contact vaginal, există șanse să se întâmple ceva!
Nu subestimați protectia când vine vorba de sex!

| sammie a răspuns:

Nu.

| FindMyName a răspuns:

Dacă te referi sperma, adică dacă nu îți lasă în vagin sperma, nu nu ramai.
Poți rămâne doar dacă sperma baiatului are contact cu vaginul tău.

| MihaBianca a răspuns:

Există lichid preejaculator. Deci da, poți.

| MihaBianca a răspuns (pentru MihaBianca):

Adică dacă te referi la faptul că el s-a retras înainte să ejaculeze, da, poți.

| Yuki0799 a răspuns:

Hai că asta-i culmea, dacă nu intră lichidul cum naiba vrei să ajungă spermatozoizi la ou.