| JHsbjdhsb a întrebat:

Poți rămâne însărcinată de le petting când ești la ovulație?(băiatul fără să ejaculeze)

Răspuns Câştigător
| Valentina8 a răspuns:

Atunci stai linistita

8 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Știi cum se produce concepția? Cum sa rămâi însărcinată fără ejaculare?

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce numesti tu prin "petting", fiindca de la o simpla mangaiere nu se poate ramane gravida.

| JHsbjdhsb explică (pentru Violleta2022):

Ma refer dacă și a atins penisul de vagin fără să penetreze, dar nu a ejaculat deloc

| Celcestietot a răspuns:

Astea sunt sanse invizibile si indivizibile la propriu.

| Goete a răspuns:

Poti!
Daca acest Petting nu foloseste prezervativ si ejaculeaza in tine

| Catalin77945 a răspuns:

Nu normal ca nu

| Valentina8 a răspuns:

Poti ramane insarcinata daca esti la ovulatie si ai contact sexual neprotejat. Pettingul nu presupune eliminarea spermatozoizilor in vagina, deci raspunsul la intrebarea ta este, nu!

| JHsbjdhsb explică (pentru Valentina8):

Mersi mult, faza e ca atins puțin cu penisul vaginul fără să pătrundă, și m-am panicat pentru ca stiu ca la ovulație riscul este mai mare pentru o sarcină, dar el nu a pătruns sau să ejaculeze.

| Valentina8 a răspuns (pentru JHsbjdhsb):

Atunci stai linistita