| anonim_4396 a întrebat:

Poti ramane insarcinata la primul acord sexual? Chiar daca nu ejaculeaza in mine, ci pe mine?

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da, nu are nicio relevanţă dacă e primul contact, sau al douăzecilea. Acum depinde ce înseamnă "pe mine". Dacă e în apropiere de vagin, ai şanse. Dacă nu, riscurile se mai reduc.
Şi oricum, să ştii că metoda asta cu ieşitul la momentul potrivit nu e prea eficace, întrucât există spermatozoizi şi în lichidul preejaculator.

| Ellenna a răspuns:

Sunt sanse, dar mai mici happy Eu zic sa va protejati, ca sa scapati de griji. si sa faci un test de sarcina la 7 zile de la contactul sexual, pentru linistea ta si a partenerului.

| Papusik a răspuns:

Poti ramane insarcinta si de la lichidul preejacuator. Nu conteaza daca e primul contact sexual love struck.

Fa un test de sarcina peste 3 saptamana ca sa fii sigura.
Succes sa-ti iasa negativ! love struck

| xXEakaRyXx a răspuns:

Logic ca nu ai cum sa ramai daca nu si-a dat drumu in tine!