| anonim_4396 a întrebat:

Dupa primul contact sexual poti ramane insarcinata? happy

Răspuns Câştigător
| razvascump a răspuns:

Da dupa oricare contact sexual poti ramane insarcinatahappy dar asta doar in cazul in care partenerul tau ejaculeaza in tinewinking adica isi da drumul in tine intelegi tu
... daca asta nu se intampla stai linistita nu poti ramane insarcinatawinking... oricum cel mai bine e sa va protejati

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă a fost neprotejat, categoric.Nu are nicio relevanță că e primul sau al doilea.
Baftă!

| Marijuana a răspuns:

Daca nu folosesti nici o metoda de contraceptie risti sa ramai insarcinata si pe deasupra sa te " pricopsesti " si cu BTS.

| Papusik a răspuns:

Daca a fost neprotejat :p da.

| ColaCola a răspuns:

Daca nu te protejeti, da.Nu conteaza daca e prima data sau e a 100 oara, e acelasi risc.
Daca te-ai protejat stai calma:*

| MyFirstLove a răspuns:

Daaa poti sa ramai. Dar pentru asta sau inventat DureX smug

| Cristi1998 a răspuns:

Daaaaaaaaaaa

| Simo18 a răspuns:

Daca nu si-a dat drumu in tine, nu ramai happy. Insa ai grija data viitoare! happy

| FataCuDouaFete a răspuns:

Buna,daca nu ai folosit prezervativ ca sa te poti proteja normal ca da.Bafta.Te pup, bye bye!

| seularts a răspuns:

Trebuie sa te chinui un pic sa ramai (nu toate sarcinile apar din prima), plus ca in general tipilor le plac sa isi dea drumu in afara, in locuri cat mai vulgare, sa zic asa, sau uneori cat mai ciudate, cum am auzit ultima oara la un amic, pe televizor, dar in fine nu judec/critic gusturile oamenilor happy

| BananaSuparata a răspuns:

Absolut, doar daca el a bagat viezurele in vizuina

| price a răspuns:

Da normal, functiile corpului functioneaza la fel, trebuie doar multa atentie