| demon a întrebat:

Poti sa iei Hiv prin sex oral sau ceva boli care nu se mai pot trata?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Riscul de a lua HIV prin contact sexual oral neprotejat cu un partener infectat este de 9% daca partenerul infectat este femeia si de cam 16% daca e barbatul. Pentru hepatita B si C riscul este ceva mai mare.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Desigur, si inca multe!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da si nu numai Hiv.

| valy a răspuns:

Da prin orice contact sexual se pot lua boli daca nu se foloseste un prezervativwinking

| valThina a răspuns:

Stiu ca sida se poate lua si prin sexul oral, de alte boli nu stiu

| Bii26 a răspuns:

Da...winking. daca nu se foloseste prezervativulhappyhappyhappy

| al3cse a răspuns:

Da se poate !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut da!

| spiridus_7223 a răspuns:

Vai Leu;rolling on the floor
Pai sincer sunt o gramada de Boli de Piele
Ai grija Mare ca cu Hiv este Condamnare pe viata.Asa ca mare grija