| tableta123 a întrebat:

Poti sa rămâi însărcinată daca ai avut contact sexual neprotejat cu ejaculare dupa ce ti-a trecut menstruatia,mentionez ejacularea avand loc de mai multe ori, 4 zile consecutiv.

6 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina de la farmacie, e posibil sa fii ramas

| Emilian65 a răspuns:

Perioada imediat următoare menstruației, este perioada nefertila, deci nu poți sa ramai gravida.

| HazelEyes77 a răspuns:

Teoretic erai in perioada infertila, adica nu exista un ovul care sa fie fecundat asa ca sansele sunt infime. Totusi e mai ok sa va protejati ca sa nu existe riscuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă un test de sarcină.

| tableta123 explică (pentru anonim_4396):

Am mai facut unul si a iesit negativ, ma gandesc ca este prea devreme. au trecut de atunci decat 2 saptamani si cateva zile

| Ggtx_Robert_2001 a răspuns:

Este o posibilitate sa ramai gravida cel mai bine consulti un medic.