| sarahhh2709 a întrebat:

Poți să rămâi însărcinată din prima? Adică când te dezvirginezi? Și ginecologul poate vedea dacă ești virgina?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

1. Da.
2. Nu. El poate doar să constate dac himenul este la locul lui; dar în cazul lipsei acestuia, nu se poate pronunța dacă nu a fost niciodată, dacă a fost deflorat accidental sau prin masturbare, sau chiar ai avut raporturi sexuale (singurul caz în care cu adevărat nu mai ai fi virgină).

5 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Da şi Da.

| Emilian65 a răspuns:

Da, daca esti in perioada fertila si el ejaculeaza in vagin.

| GoldenZenith a răspuns:

Atat timp cat un contact sexual nu este protejat, poti ramane insarcinata happy indiferent ca e prima data sau nu. Si bineinteles ca ginecologul poate sa vada daca mai esti virgina sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa ramai din prima.
Ginecologul normal ca vede asa ceva. Asta e meseria lui.

| Florin1303 a răspuns:

Da poti sa ramai insarcinata din prima! Nu sunt sigur daca ginecologul poate vedea ca esti virgina sau nu.Si,la primul tau act sexual te dezvirginezi.