| marinka25 a întrebat:

Poti sa te indragostesti in persoana cu care ai facut dragoste dar nu ai avut nici un sentiment fata de el?

7 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

Dap. Daca esti fata, iti scrie asta in codul genetic. Ai patit-o?

| marinka25 explică (pentru Pitzipoanca):

Daaaasad

| Pitzipoanca a răspuns (pentru marinka25):

Urat... Dar, scuza-mi intrebarea stupida: Cum poti face sex cu cineva la care nu tii?

| marinka25 explică (pentru Pitzipoanca):

Mie imi place de acel baiat si chiar il iubesc dar cred ca pentru el a fost o distractie de asta si intreb, poate un baiat sa se indragosteasca intr-o fata daca de la inceput a facut sex si cred ca nu avea nici un sentiment

| Pitzipoanca a răspuns (pentru marinka25):

Mai, nu cred. mai ales ca a primit totul de-a gata. pare rau. sad
daar...voi sunteti impreuna?

| marinka25 explică (pentru Pitzipoanca):

Pai noi suntem din acelasi orasel suntem prieteni si ne cunoasteam demult, am esit cu el de citeva ori si de data asta m-a chemat sa merg cu el lo niste prieteni ca fac frigarui dar de fapt era ziua lui de nastere, si noi ne-am dus in masina si asa simplu tot s-a intamplat, dar el nici nu mea dat de inteles niciodatta ca vrea doar sex cu mine. eu l-am sarutat si pot sa spun ca initiativa a fost de la mine, si acum mii interesant ce va fi mai departe

| Pitzipoanca a răspuns (pentru marinka25):

Ioooi, copii! Asa ajungeti voi fucked-up. Ideea e sa nu faci ceva ce vei ajunge sa regreti vreodata. Nu cred ca va fi ceva pe mai departe - sper sa ma insel.