| Lex970 a întrebat:

Poti satisafce o fata cu un penis de 11cm la 14 ani? As vrea sa incep viata sexuala nu alta!tongue

6 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Să incepi viaţa sexuală la 14 ani, nu prea este bine.
Penis la 11 cm, nu prea este bine!

| Doηηa a răspuns:

Depinde de fată...

| Diabl0 a răspuns:

Sa o satisfaci nu ai nici o sansa, sa incerci ai o sansa =]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani e in regula.va mai creste.dar in privinta sexului sa stii ca ce-i trebuie ei iti trebuie si tie; p.a.la tine inca e puta.fiindca esti copil.mai joacate cu ea in tarana si pe la 20 de ani masoar-o iar.dar nu in cm.inchide palma, si unde ajunge inelarul in podul palmei, de acolo pana la varful lui atat va fi toata viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi si tu daca poti. Oricum te sfatuiesc sa asculti doar ce-ti spun fetele si baietii care au aceleasi caracteristici ca si tine.

| sn00p a răspuns:

Daca sti ce sa faci cu ea nu o sa ai probleme. Simplu.