| koopman a întrebat:

Poti satisface o fata cu un penis de 12-15 cm?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Orice penis care depaseste 5 cm o poate face!
Pentru ca terminatiile nervoase ale vaginului se afla in primii sai 5 cm,nu ai nevoie de mai mult.
Obsesia masculina legata de marime tine din vremuri anacronice si o vad continuand cu succes, ceea ce demonstreaza cat de putin cunosc barbatii nevoile reale ale unei femei.
Asadar, linisteste-te in legatura cu dimensiunile penisului tau si invata ce sa faci cu el, pentru ca nu oricine are vioara, poate sa cante la Filarmonica!

12 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Bai P*** bleaga, daca vaginul unei femei e de 8-10 cm, unde ftm bagi restul'?
Cel mai important e sa-ti satisfaci partenera. Si atunci cand te iubeste cu adevarat iti iubeste tot corpul. si o ai cea mai buna, cea mai mare, cea mai frumoasa.
PUNCT.

| neutrino a răspuns:

Incercare moare n-are, si in acest fel vei afla raspunsul direct de la sursa.

| MiruD a răspuns:

Testeaza si vezi. Poti sa o ai si de 20, daca nu stii ce sa faci cu ea, degeaba.winking

Răspuns utilizator avertizat
| corhaz a răspuns:

Asta i marimea normala. laughing vrei de 30? de cal? nu exista

| rabbit2014 a răspuns:

Da tu crezi ca placerea este in marime? Crezi ca toate sunt dupa un penis mare? Nu...

| ClauditaSmile a răspuns:

Da

| Ankutzaaa a răspuns:

Desigur ca poti! Nu conteaza cat o ai!

| JosePpPp a răspuns:

Bunicul meu avea o vorba : " Nu conteaza marimea baghetei, ci magia pe care o poate face". Si da, poti satisface o virgina sau o incepatoare... dar alta care a trecut prin d-alea mai mari normal ca i se v-a parea mica dar se v-a bucura de ea.

| Sonny1994 a răspuns:

Nu, ai nevoie neaparat de o interventie chirurgicala...

| Cocacola121 a răspuns:

Incearca