| GuitarFAN a întrebat:

Un penis de 12 cm poate satisface o fata?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Numai sa stii cum o faci.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate, dar intrebarea e alta, esti cu cineva? Ai prietenă? Ca daca esti singur degeaba ai tu scula de 12 cm ca nu poti face nimic

| corbulalbrosu a răspuns:

DA. Garantat. Fiindca in caz contrar natiunea romana ar fi... istorie in urma disparitiei sale.
Este stabilit si determinat pe baza de masurari concrete dar mai ales corecte, efectuate de catre echipe de medici, cercetatori si experti in cadrul unor experimente si studii efectuate la cererea producatorilor de prezervative, ca d.p.d.v. statistic exista anumite dimensiuni "medii" ale penisului, repartizate in functie de rasa, dar si de caracteristici proprii diferitelor populatii de pe aceasta planeta. Pe baza acestor masuratori a reiesit ca barbatii adulti din Romania sunt posesorii unor penisuri a caror lungime medie statistica este de 12, 73cm, deci foarte mica comparativ cu dimensiunile de-a dreptul exagerate prezentate de unii userii ai aceastei categorii a TPU. Probabil ca cea mai credibila si reala lungime a penisului in cazul barbatilor adulti din tara noastra se situeaza intre 13 si 16 cm unde te incadrezi deja si tu. Insa ar fi bine sa stii si tu, ca ceea ce conteaza cu adevarat este virilitatea, potenta dar mai ales capacitatea barbatului de a reusi sa-si controleze ejacularea pentru a sustine actul sexual un timp suficient de lung incat la final partenera de sex sa aiba parte mereu de placere si satisfactie si pe cat posibil orgasm. Degeaba penisul este lung si gros, daca nu se reuseste ca acesta sa fie mentinut in stare erecta suficient de mult timp, pentru ca partenera de sex sa fie mereu pe deplin satisfacuta. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Penisul de unul singur... mai greu.
Dar "stăpânul" său, cu siguranță. Dacă e priceput, desigur.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Frank51 a răspuns:

Daca compensezi cu timpul da, adica sa rezisti proportional cu deficitul de centimetrii.

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu e totu doar marimea

| andrey69 a răspuns:

Depinde,daca ea este largareta si umbla cu 20+ clar ca nu ai sa te simti tu ok mintal dar daca este o fata normala gandeste ca ele se autosatisfac si cu un deget sau 2, asa ca nu iti bate capul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru andrey69):

Și băieții se autosatisfac cu mana, asta nu înseamnă că și le place, binenteles că nu vrea niciuna 20+ cum nu vor prea multi tipi buzate și siliconate, dar niste balcoane pe măsură întotdeauna o sa reprezinte un avantaj, cum și un penis reprezintă un avantaj, ce crezi că ele nu se uită la mărime? Cine te-a mințit. Acum nu e nevoie să-și plângă de milă că are un penis, mic poate sa lucreze la alte chestii oricum aia e genetica.

| MULLER96 a răspuns:

Da

| Iulian101820 a răspuns:

Da, stai linistit.

| Ana190089494849 a răspuns:

Hey uite în primul rând nu contează mărimea ci stăpânul dacă tu faci fata respectivă sa se simtă bine mărimea nu mai contează. De multe ori am auzit afirmația :O am mica.
Nu este asa eu sincer, nu țin cont de mărime.

| andrey69 a răspuns (pentru Ana190089494849):

Bravo Ana, ai mai facut lumina in acest cazhappy