| anonim_4396 a întrebat:

Povestea asta e cam ciudata dar ma rog sunt cu un baiat de prin octombrie si din semestrul al2lea sa mautat la mine la scoala si am inceput sa ne certam din ori ce prostii ex:el se tot impingea in mine si eu cand l-am impins odata a cazut jos eh.si multe prostii de astea da nu-i asta problema.problema e ca o fata care stiti genul vrea sa se dea mare a nu stiu cum si ca are sani nu stiu eu ce si cred ca prietenul meu o cam place pentru sani ma rog acum 1 saptamana un preten de-al lui mi-a zis ca vrea sa desparta de mine ca sa fie cu fata aceea si eu cand am auzit asta normal m-am dus la el dupa ce sau terminat orele si i-am zis ca vreau sa ma despart de el si a este un porc si el s-a suparat si a zis ca se sinucide ca vrea sa moara ma rog neam mai intalnit de 2 oro si ne purtam ciudata adica cand ne saulatam ziceam sal ce fac "prietene" si na ma rog a si am uitat sa mentionez ca in aceste zile in care eram certati el era cu fata aceea si na ma rog dupa 2 zile m-a rugat sa ne impacam ca sa cuplat cu fata aceea ca sa-mi faca in ciuda si mai multe si eu ca proasta am aceptat(asta a fost intr-o sambata si luni sa desp de fata aceea si marti a cautat diferite motive sa ne despartim adicc daa nu faci aia ma despart de tine...stiti voi prostii de astea si o venit marti nu stiu eu ce psiholoaga si ne-a pus sa desenam nu stiu ce prostie si l-am intrebat ce dumnezeu deseneaza si el a zis ca deseneza o pizza zbutratoare dar eu am vazut ca desena alteva si am desenat eu pizza zburatoare si el s-a suparat ca cica i-am furat ideea eh. prostii se purtca ca un copil mis si asa ne-am despartit si el sa cuplat din nou cu fata aceea si vai e mult ma mai iubeste de vrea sa fie cu fata aceea si maine merg la o petrecere si e si el invitat si l-am vazut ca vorbea cu o fata daca face petrecerea pentru a ma impaca cu el si ea a zis ca nu si a intrebat de ce si el a raspuns ca nu mai vreau sa fiu cu denisa (eu) pentru ca vreau sa fiu cu bianca (fata aceea)
mda...nu cred ca intelegeti nimic dar intrebarea mea este... daca ma mai roaga sa fiu cu el voi ce ati spune? voi de ce credeti ca m-a intrebat atuncea sambata daca vrea sa se impace cu mine daca peste 3 zile s-a despartit de mine pentru fata aceea?
funda

Răspuns Câştigător
| dreamygirl a răspuns:

Deny...nu te umili pentru. el.Impaca-te cu el numai daca esti sigura ca nu-ti da iar papucii pentru. ea.Fii mai distanta cu el, nu-l baga prea des in seama.sau daca-l bagi, fi rece.O sa se intoarca singur... Daca nu se intoarce, nu-i mare pierdere! Cupleaza-te cu altul si uita de el.happy

2 răspunsuri:
| deny a răspuns:

Ma rog nu mai conteaza nu mai vreau sa il mai vad niciodata pentru ca ne-am certat pe mess si neam cam injurat si ma rog acum vreau sa uit de el pentru totdeauna

Răspuns utilizator avertizat