| cosmin23a a întrebat:

In urma cu un an am cunoscut o fata, ea s-a indragostit de mine, dar cand am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna m-a refuzat motivand ca pleaca din tara toata vara si ca o sa fim impreuna cand vine in tara. Cand s-a intors in tara lucrurile s-au racit ca nu mai vorbisem toata vara, eu am incercat sa fac ceva si sa remediez situatia, am inceput din nou sa vorbesc cu ea. In timp ce noi incepeam din nou sa vorbim ca inainte, ea se cuplase cu altcineva. M-am suparat si nu am mai vorbit cu ea. Dupa ce s-a despartit de acel tip am inceput sa vorbim din nou si cand am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna m-a refuzat iar laughing, de data aceasta spunand ca eu o sa plec la facultate si ca o sa o las singura. Faza e ca apoi iar s-a cuplat cu altul, apoi dupa ce s-a despartit de ala am inceput sa vorbim iarlaughing. Acum iar s-a cuplat cu altul si eu am hotarat sa o las in pace, pana acum cateva zile. Mi-a spus ca ea nu a ales nici unul din acesti baieti cu inima si ca nu poate sa aleaga cu inima, ca daca ar fi putut m-ar fi ales pe mine. Va intreb: ar trebui sa o ignor in continuare sau sa mai incerc sa vad daca chiar simte ceva pentru mine, chiar daca acum are prieten?

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

Hey.Parerea mea e sa o ignori si sa iti vezi de treaba. Daca te iubea cu adevarat, ati fi fost impreuna pana acum si in reluarewinkinglaughing. Fete din astea neserioase stim si la coltul blocului.O sa gasesti si altele si altelewinkingNu o fi ea vreun model sau vreun Einstein ca sa te casunezi acum, nu? Nu merita in orice caz.Iti urez multa bafta incontinuare:*

9 răspunsuri:
| olivikkka a răspuns:

Ignoro, daca ii placea de tine era cu tine de la inceput gasesteti si tu o fata si uito, bafta

| iusy98 a răspuns:

Ignoro, deoarece,, Mai are balta peste" big grin

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Ignoro, nu merita, dar nu te-ai gandit ca atat timp cat ai stat dupa curu ei puteai sa fii cu o fata care chiar te merita? zic si eu.

| cosmin23a explică (pentru AndraEatsyourBrain):

Ba da, dar incepusem sa tin la ea si parca nu mai aveam nevoie de altcineva.

| InfinityIsTheLimit a răspuns:

Laso balta..chiar vrei sa fii a 5 roata la caruta? Daca ar fi simtit ceva pentru tine nu ar fi inventat toate scuzele alea. Se intorcea la tine doar cand avea nevoie.

| valibb a răspuns:

Eu zic sa o uiti! chiar daca va fi cu tine va fi si cu altul ( parerea mea )

| Marius130 a răspuns:

Tine legatura cu ea..Inpacate si apoi o lasi tuh.