| ZzZzZzZz a întrebat:

Povestea incepe cam asa...Am 13 ani (fac 14 in Aprilie) si imi place de o colega.si cred ca ma place si ea deoarece de multe ori cand intorc privirea la ea ia se uita in ochii mei, suntem prieteni destul de buni.

Cum credeti ca ar fi bine sa ii zic ca imi place de ea si daca ar vrea sa fim impreuna eu fiind mai timid?!

2 răspunsuri:
| Lavidaloca a răspuns:

Tu fiind mai timid iti iei inima-n dinti si ii spui frumos; preferabil ar fi ca la inceput sa ii spui ceva subtil sa vezi daca ea`si da seama si reactioneaza intr-un anumit fel, daca nu ii zici frumos ca ti-ai dori sa ai o "relatie cu ea" si ce parere are despre aceasta idee.Succes :*

| Molfa_Vijai_1996 a răspuns:

Ma numesc adrian si raspunsu meu e:Iubesto cum te iubeste, privesteo cum te priveste si spune-i tot ce simpti pentru ea.