| DiaNa357 a întrebat:

Bunahappy
Funda:
Intr o zi un baiat(fiind la piscina) se purta groaznic de frumos di ducle cu mine, dupa aceea am iesit afara cu el si ceva prieteni si parca era alt baiat...adica era foarte timid, se uita in ochii mei un timp apoi radea impreuna cu prieteni.
Ce ar trebui sa intzleg din toate asta? Ma place sau nu? Va implor ajutati-ma, majoritatea prietenilor mei nu stiu ce sa spuna asa ca va rog spuneti-mi ce credeti.:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| mrsALittleLight a răspuns:

As spune ca te place happy caci cu tine el e ft dulce dar poate ca prietenii lui sunt in asa fel ca el nu vrea sa para mai prejos vorbeste si el cu prietenii lui despre fete, chestii banale de baieti, nu cred ca e el asa e genu de baiat, e mai special. happy el sta cu baietii si poate pe el nu il intereseaza asa mult despre ce vb ei cu el.el vrea doar sa pare un bun "patan" pe linga baieti...as spune ca ar trebuie sa te uiti cu mai multa indiferenta la el (chiar daca te topesti dupa el big grin) el asa o sa te doreasca mai mult daca o sa te intrebe cind o sa fiti singuri de ce te uiti asa rece la el tu sa ii spui ca din nici un motiv. Vezi ce faci, ai grija de tine...pup :*

2 răspunsuri:
| Raainbow a răspuns:

Eu cred ca tu te prea place! cred ca ii place sa se dea in spectacol!

| Dienuk98 a răspuns:

Buna. Baietii sunt foarte greu da inteles. E posibil ca el sa vree doar sa isi bata joc de tine atata timp cat rade cu prietenii lui dar la fel de posibil este ca el sa te placa. Daca zici ca se comporta frumos cu tine eu cred ca totusi simte ceva pentru tine si ca atunci cand ati iesit afara rade cu prietenii lui doar ca aceea sa nu isi dee seama ca te place. Majoritatea baietilor daca se comporta urat cand sunt cu prietenii si frumos fara ei in legatura cu o fata inseamna ca o plac. Mai asteapta un pic si vezi cum se comporta in conitnuare si iti vei da seama foarte usor daca te place sau nu dupa ceea ce tziam spus.
Sper ca te-am ajutat. fundita?batting eyelashes