| Mihaelaa98 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai cred. E vorba de un baiat care imi place foarte mult si prieteni lui cei mai buni imi spun ca atunci cand ies afara vb intruna de mine si ca vrea sa ma vada si alte chestii insa la scoala am impresia ca ma cam evita (. El de fel e mai rusinos )insa ma urmareste mult cu privirea si cand nu mai e asa multa lume vb frumos cu mine ma face sa rad dar cand e inconjurat de mai multi incepe sa ma injure cand vb cu el. Credeti ca ma place dar nu vrea sa vada altii sau doar face misto de mine?

Răspuns Câştigător
| DANyi a răspuns:

In nici un caz nu isi bate joc de tine. El sa fii sigura ca te place, numai ca ii e teama deocamdata sa se afle de chestia asta (chiar tu ai spus ca e rusinos).

1 răspuns:
| Takocska a răspuns:

Primulhappy adica te place