| giugiulibila a întrebat:

Povestea mea e lunga dar va rog macar un sfat!
Am cunoscut un baiat in august la nunta fratelui sau `m-a chemat sa merg cu el cu masina spre biserica si ma int cum ma cheama mi-a cerut numarul de telefon`etc am vorbit mult cu el la telefon.iar cand am inceput scoala iesea si ma vedea aproape in fiecare zi cand ieseam de la scoala`el lucreza la un bar p acolo ` Vorbeam nopti intregi la tel etc apoi m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el `bine ne-am pus noi impreuna`dar ne-am despartit dupa o saptamana ca nu nu ne puteam intalni.`el nu stiu nu prea a mai sat p la bar ca avea treaba acasa si nah`am vobit tot ca prieteni dupa si cand ne intalneeam ma saruta `asa fara sa fim impreuna`de mule ori...`si m-am indragostit d el recunosc.el acum vb cu alta fata si nu stiu ce sa fac...`tot spune ca nu ne putem intalni si nah`imi zice ca tine la mine dar e problema asta dintre noi` acum ne-am certat putin nu imi mia mai dat nici un semn la tel`dar in perioada asta nu prea a fost la bar sh acum intr-o zi cand a fost el la bar si ma vazuth a iesit sa ma vada si ma int cf sh nah`nu stiu sigur dc nu ma cauta ` ramane cateodata in pana d sms-uri minunte eu stiu poate de asta.ce sa fac il iubesc chiar il iubesc si stau si ma gandesc si eu asa daca nu ar tine la mine nu mar saruta sh nujth`

Răspuns Câştigător
| Schatzyyyyy a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat, o sa va impacati! Dar orgoliu e mare!

5 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna! Din cate ai povestit tu eu am observat ca pentru el e mai mult o atractie fizica. Pot spune ca el nu vrea o relatie doar aventura sau sa fiti "friends with benefits" Dar asta e situatia pe care o vad eu din exterior doar ca si eu am trecut prin lucruri asemanatoare si pot spune ca inteleg. Cred ca s-ar naste putina gelozie daca ai iesi cu altcineva si asta arata ca nu ii esti chiar indiferenta. Dar, asa cum ti-am spus eu nu cred ca vrea o relatie serioasa. Daca ar fi vrut, nu s-ar fi intalnit cu fata aia si ar continua sa iasa cu tine chiar daca nu are timp sau minute.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Da! e ceva ciudat intre voi! Totusi nu mai sunteti impreuna,e cu alta, nu cred ca mai e atras de tine, poate vrea sa aiba vreo aventura de o noapte cu tine, si atat!

| giugiulibila explică (pentru Schatzyyyyy):

Crede-ma el stie foarte bine ca de la mine nu o`sa obtina nimic de acest gen! Mai bine zis el vb cu acea fata numai sa se culce cu ea`mi-a zis astalaughing

| Schatzyyyyy a răspuns (pentru giugiulibila):

Mdastraight face nu stiu ce sa zic, cred ca daca totusi mai are unele sentimente pentru tine, daca ai fi cu altul, va fi gelos, si poate isi da seama de anumite lucruri!

| giugiulibila explică (pentru Schatzyyyyy):

Pai cand vorbesc de alt baiat `asa se streseaza

| Schatzyyyyy a răspuns (pentru giugiulibila):

Daca te iubeste cu adevarat, o sa va impacati! Dar orgoliu e mare!