| anonim_4396 a întrebat:

Heei**! Tpu..Buna..Am nevoie de un sfat.ce ziceti? Am 12 ani si peste 18 zile am 13. ce ziceti e normal sa incep sa ma intilnesc cu vreun baiat..sa fim impreuna?
Mentionez ca fetele de la mine din clasa deja umbla dupa baieti..si unele chiar se saruta.*
Imi place un bun prieten deal fratelui meu dar el anul acesta pleaca din scoala noastra..si nu stiu cum sa-i spun ca il iubesc...
Apoi inca un baiat tot prieten de al fratelui meu mi-a spus ca ma iubeste si ca vrea sa ne intalnim.
Ce ziceti?:
Mentionez ca ambii trec in clasa a 10 iar eu in a 7.
PLis Help!:*:*

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Baietii aceia sunt cam mai pentru tine. Oar tu esti cam mica pentru intalniri. Bucura-te de copilarie pentru ca anii astia nu vor mai veni inapoi si cand o sa fii mai mare o sa iti fie dor de ei si o sa realizezi ce ai pierdut. Nu te grabi sa cresti...

| dinutza a răspuns (pentru TiffanyღBJ):

Ok..mersi si pentru acest raspuns.big grin

6 răspunsuri:
| raluca250 a răspuns:

Papusa. nu`ti bate capul cu cei de-a zecea:* [chiar daca se zice ca cica"Dragostea nu are varstachatterbox"].
Vezi-ti de copilarie:* sau daca tii neaparat sa ai un prieten gaseste`ti un baiat de varsta ta sau cu un an -2 mai mare:*

| anonima3389 a răspuns:

Despre iubire nu poate fi vorba, poate doar de o atractie fizica.nu cred ca este ceva gresit in a avea prieten la varsta ta, doar sa nu te arunci cu capul inainte si sa faci vreo prostie pe care mai tarziu o vei regreta.

| youangel a răspuns:

Bucurate de copilarie inca o sa ai tot timpul din lume pentru intlniri, nu are rost sa te grabesti!

| Danitzy a răspuns:

Dragostea nu are varsta happy! scurt si la subiect happy

| Elena1510 a răspuns:

Esti clasa a 7 a. Bucura-te de copilarie!